Osobní akční půjčka

 

Zpátky do školy“ s novým iPhonem! 

Nová akce od 21.8.2017 do 25.9. 2017

 

Dne 21. 8. 2017 se naplno rozjela kampaň „Zpátky do školy“. Cílem akce je stejně jako v letech předešlých reagovat na začátek školního roku novinkou, která má jak novým, tak stávajícím klientům nabídnout speciální Osobní půjčku a usnadnit tak nejen rodičům finanční rozjezd po prázdninách. Právě v tuto dobu lidé znovu začínají nad svými úsporami přemýšlet, plánovat finanční výdaje spojené nejprve se školou a školkou, později s blížícími se Vánocemi.

V letošním roce nabízíme klientům k půjčce velice atraktivní benefit. Pokud si v období pěti týdnů ode dne spuštění kampaně zažádají u půjčku, mohou získat Apple iPhone 7 v hodnotě 19 000 Kč a řadu dalších lákavých cen.

Princip soutěže je velmi jednoduchý. Jakmile je klientovi vyplacena smlouva, obdrží na telefonní číslo uvedené v žádosti o půjčku zprávu s odkazem na soutěžní kartu do aplikace Cool Ticket. Po „setření“ daného počtu polí z karty se klient okamžitě dozví, zda vyhrál. Každý týden se hraje o jeden z pěti iPhonů 7. Pro ty, kteří nevyhrají první cenu, je připraveno ještě 50 vstupenek pro dvě osoby do kina a 150 Tesco Finest výrobků.

Akce trvá od 21. 8. 2017 do 25. 9. 2017 a vyřízení půjčky se soutěží je stejně rychlé a bez zbytečných dokladových průtahů jako u klasické Osobní půjčky. Již nyní evidujeme několik šťastných výherců!

apple_iphone_7_red_gallery_img_1.jpg 

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 50 001 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 2 499 Kč, při splnění podmínek Bonusu za řádné splácení Vám vracíme 5 998 Kč, celkem zaplatíte částku 113 954 Kč. Po vrácení Bonusu za řádné splácení činí pevná zápůjční úroková sazba 40,54 %, RPSN 40,54 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby. Splatnost 48 měsíců. Max. RPSN činí 66,71% pokud nebudou dodrženy podmínky pro získání Bonusu za řádné splácení.

 

 

 

Přejít na žádost o půjčky

 

 

Výhody pro vás

Využijte i vy našich služeb v oblasti poskytování nebankovních půjček a úvěrů.

Možnost odložení splátek

Možnost odložení splátek

Peníze do 24 hodin od schválení

Peníze do 24 hodin od schválení

Minimum dokladů a zařizování

Minimum dokladů a zařizování

Půjčíme vám znovu

Půjčíme vám znovu